Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Menu

Opravy

Jsme autorizované servisní místo výčepních zařízení LINDR. Provádíme komplexní záruční i pozáruční opravy výčepních zařízení značky Lindr.

Servis výčepního zařízení

Provádíme opravy výčepních zařízení dílensky i na místě u zákazníka. Zajistíme repasování chladičů, výčepních stojanů včetně kohoutů a ostatních armatur. Samozřejmostí je zapůjčování výčepního zařízení - zajištění mobility po dobu opravy. Naší činností neztrácíte záruku! Jsem autorizované servisní místo. Servisujeme za stejných podmínek výčepní zařízení, které nebylo prodáno naší firmou!

Prodejna Brno

Skladem na naší prodejně naleznete náhradní díly na výčepní kohouty, narážeče, myčky skla, chlazení a další potřebný sortiment. Opravu Vám rádi zrealizujeme, případně prodáme pouze náhradní díly. U nás v prodejně můžete také nakoupit potřebné příslušenství k výčepním zařízením či sudové pivo. Více informací naleznete na našem e-shopu Svět-piva.cz

Servisní schémata

K výběru vhodného náhradního dílu můžete využít naše serisní listy. Nechceme být pouze prodejcem u které prodejem končí servis k zákazníkům a proto Vám přinášíme komplexní servisní portál s manuály, servisními schématy a schématy zapojení.

Montáž výčepního zařízení

Dále Vám nabízíme naše bohaté zkušenosti při montážích výčepních zařízení na pivo i víno. Máme mnohaleté zkušenosti díky spolupráci s různými pivovary a vinařskými velkoobchody. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci či cenovou nabídku.

Sanitace výčepního zařízení

Samozřejmostí je u nás komplexní servis údržby a sanitace výčepních zařízení. Sanitace výčepního zařízení je jedním z nejdůležitějších faktorů kvality čepovaných nápojů.

Nevíte si rady s objednáním náhradních dilů či opravou? Nevadí, kontaktutje náš autorizovaný servis.
Rádi Vám poradíme, či provedeme požadovanou opravu.